חנויות ילדים בגן העיר

הוניגמן קידס

פועלה רב העשורים של קבוצת הוניגמן הפך אותה לשם דבר בעולם האופנה הישראלי. מחנות לבגדי ילדים, התפתחה הקבוצה לרשת ענפה שמספקת, עונה אחר עונה, מענה אופנתי מדויק וקשוב.

איך הכל התחיל: ב 1947 פתחה שרה (אולה) הוניגמן את חנות הוניגמן הראשונה ברחוב בן יהודה בתל-אביב. עם השנים, בגלריה שמעל החנות, התפתח לו עסק קטן לייצור והפצה שבשנת 1978 הבשיל לכדי חברה עצמאית שנקראה “הוניגמן ובניו”. שנות השמונים זימנו צמיחה מרשימה לחברה והביאו לפתיחתן של חנויות רבות ברחבי בארץ. במרוצת השנים הפכה הוניגמן לרשת חנויות ענפה המונה כ-170 סניפים וחולשת על מגוון מותגים הפונים לקבוצות גיל שונות. גם כיום משמרת החברה את אופייה המשפחתי כשבראשה עומדים האחים יעקב ומיכה הוניגמן, בעלי החברה. מנכ”ל הקבוצה הוא קובי מויסה.

מה אנחנו עושים : למרות הוותק הרב וההכרות המעמיקה עם קהל הלקוחות המקומי, אנחנו מקפידים להימצא תמיד עם היד על הדופק. מעצבי האופנה המוכשרים ביותר אמונים על עיצובן של קולקציות מתחדשות המדייקות את הטעם והצרכים של הלקוחות, לצד הטמעתם של הטרנדים המובילים. אנו שואפים לספק חוויה אופנתית מרגשת ומוקפדת שחוגגת גם פרקטיות וורסטיליות.

עם הפנים קדימה: מחויבות לאיכות ורמת גימור חסרת פשרות הן רק חלק מהתכונות המאפיינות את פעילותינו. חטיבת הפיתוח שלנו שוקדת על קולקציות מעודכנות שנותנות במה לטרנדים המובילים. כל עונה מזמנת יציאה למסע חדש עם אופק אופנתי מרתק ומזמין. הקשר הישיר עם קהל הלקוחות מאפשר לנו לזקק את הצרכים והמאווים העונתיים ולהציע מענה שירגש את קהל המותג הוותיק ויקרוץ גם לקהל חדש. מותג הילדים “הוניגמן קידס” מהווה נדבך חשוב בפעילותה של החברה ומציע לדור ההמשך עיצוב חסר פשרות לצד איכות ברמה הגבוהה ביותר.

טלפון: 03-6445926

קומת מזרקה.

קומת מזרקה

שתפו:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
שינוי גודל גופנים
ניגודיות