תכשיטים ואביזרי אופנה בגן העיר

כרונוטיים

היבואנית והנציגה הבלעדית של מותגי היוקרה בישראל.
2001
בשנת 2001 הוקמה רשת הבוטיק הייחודית ” Chronotime “. החנות הראשונה שנפתחה – “מרכז חילופי כרונוטים ליהלומים”, זכתה להצלחה רבה בקרב אנשי עסקים ישראלים ולקוחות אחרים, כמו גם תיירים מרחבי העולם.
2003
בשנת 2003, בהמשך ההצלחה, נפתח הבוטיק השני – ” Chronotime כיכר המדינה” בתל אביב, שהפכה לחנות הדגל של החברה. Chronotime דוגלת בשירות אקסקלוסיבי ואישי ללקוח, ולכן בשנת 2005 הוקמה בקומה העליונה של חנות הדגל אולם תצוגה יוקרתי, המציג פריטים נדירים מהמותגים המיוצגים בישראל על ידי כרונוטיים. מותגי יוקרה מחו”ל שולחים אלנו דגמים ייחודים, אותם ניתן למצוא  רק במוזיאונים שלהם, והם מעניקים השראה ללקוחות על יכולות יוצאות הדופן של המותגים ביצירת פריטים מרשימים. בנוסף לשעונים, הגלריה הישראלית מייצגת בבלעדיות גם חברות תכשיטי יוקרה כמו למשל: BOUCHERON”, “POMELLATO” צוות כרונוטיים מוסמכים היטב; יש להם ניסיון נרחב  והבנה מקיפה בתחום היוקרה, ונשלחים באופן קבוע להשתלמויות בסמינרים מקצועיים בחו”ל.
2007
בשנת 2007 פתחה Chronotime גלריה חדשה ומפוארת בירושלים, הכוללת בוטיק בחנות IWC Schaffhausen.
2008
בשנת 2008 הציגה Chronotime את “מרכז השירות” החדש, תוספת יוקרתית וייחודית זו -הכוללת שני שענים מוסמכים ומובילים בשוק השענות, העוסקים בטיפול ותחזוקה מקצועית של כל השעונים השונים המוכרים בשוק, כולל שעונים בעלי מנגנון מורכב. לקוחות Chronotime כוללים שרים, אנשי עסקים, עורכי דין, תיירים ועוד. המותגים היוקרתיים שכרונוטיים שמחה לייצג הם:
שעונים:
Chronotime
Franck Muller
IWC
Ulysse Nardin
Vacheron Constantin
Zenith
תכשיטים:
MATTOILI
Boucheron
Pomellato
עטי יוקרה:
Montegrappa
DUPONT
VISCONTI

טלפון: 03-5291291

קומת מזרקה.

קומת מזרקה

שתפו:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
שינוי גודל גופנים
ניגודיות