חנויות הנעלה בגן העיר

לאפייט

רשת לאפייט התחילה כחנות קטנה, אקסקלוסיבית ויוקרתית במרכז ת”א, אשר ייבאה נעליים איכותיות לקהל לקוחותיה. במהרה הפכה לשם דבר בתל אביב בתחום אופנת ההנעלה והתיקים. גם היום האיכות, האופנתיות כיום רשת נעלי לאפייט היא המובילה בתחומה ביבוא של נעלי יוקרה ממיטב בתי האופנה באיטליה ובספרד, ומאפשרת לקהל לקוחותיה להנות ממוצר איכותי, אופנתי עם אחריות לכל החיים.
המצוינות של לאפייט נטועה בניסיון של למעלה מ-70 שנה של יבוא נעלי יוקרה איטלקיות באיכות ללא פשרה. כל נעל הינה מחשבת אמן ומיוצרת בשיטות מסורתיות וייחודיות לארץ המגף. החומרים מהם עשויות הנעליים נבחרים בקפידה על מנת שיתאימו לקהל לקוחותינו ולמזג האוויר הישראלי. בזכות הניסיון, השירות, הנוחות והאיכות של מוצרינו אנו מבטיחים ללקוחותינו חווית קנייה ייחודית. איכויות אלו מבטיחות את חווית הקנייה האולטימטיבית לאישה או הגבר אשר אינם מתפשרים על האיכות, האופנתיות והנוחות של המוצר אותו הם רוכשים. האיכות של מוצרינו מבדיל אותם מכל נעל רגילה וזאת על מנת להבטיח את האיכות והנוחות יוצאי הדופן.
איכות השרות, ההתאמה האישית, והמבחר הרחב מבטיחים כי לכל לקוח ולקוחה יותאם המוצר אשר הולם אותו באופן הטוב ביותר .
מחפשת נעליים במידה שלך ולא מוצאת ? נאלצת לרכוש נעליים קטנות/גדולות מדי? אין צורך להתפשר יותר כי לרשת לאפייט יש פתרון עבורך!
רק אצלנו תמצאי מבחר נעליים, בוטים ומגפיים איטלקיים משובחים במבחר עצום

ממידות 34-35 ועד 42-43 LafayetteItaly נעלי לאפייט LFYT

מאז שנת 1938, כבר מהסניף הראשון בקינג ג’ורג’ 9 בתל אביב, רשת לאפייט לקחה על עצמה להיות מובילה באופנת הנעליים מבתי המעצבים המובחרים מאיטליה תוך שימת דגש על מיטב האופנה העכשווית, איכות ללא פשרות, ונוחות לאורך זמן.
לאפייט חרטה על דגלה לבטא את ניחוח איטליה בחנויות, במצוינות ומקצועיות השירות, קשר אישי וחם עם הלקוחות, וצוות עובדים שפועל על עיקרון המשפחה כערך העליון.

טלפון: 03-5279036

קומת מזרקה, שדרה פנימית.

קומת מזרקה

שתפו:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
שינוי גודל גופנים
ניגודיות