תכשיטים ואביזרי אופנה בגן העיר

רויאלטי

ניסיון ששווה זהב

למעלה מ-40 שנה עוסקת משפחת פלח בענף התכשיטים והשעונים ומבין עסקיה, נוצץ המותג רויאלטי כיהלום משובח ויוקרתי. הכל החל בשנת 1976 כאשר אבי המשפחה, אורי פלח, נכנס לעסקי השעונים. אט אט נכנסה המשפחה גם לעולם התכשיטים והעיצוב וכל השאר – היסטוריה.

מה סוד ההצלחה שנשמר לאורך זמן כל כך רב?

הכל טמון בשמירה על ערכי הליבה של החברה ושל המשפחה: אמינות, יושרה, אחריות ומתן שירות מסור ללקוח, ללא פשרות.

החזון והרעיון

המותג רויאלטי נולד בשנת  1994 ובסיסו היה רעיון חדשני, מהפכני ממש.
תכשיטי זהב ויהלומים –  לא לעשירים בלבד. המותג רויאלטי שם לעצמו למטרה, לאפשר לקהל רחב ככל שניתן לרכוש תכשיטים מעוצבים ואופנתיים, במחירים נגישים במיוחד, תוך הענקת חווית קנייה בסטנדרטים גבוהים.
היום, לאחר כ 50 סניפים ולאחר שהמותג רויאלטי הפך לרשת הגדולה והמובילה בארץ אפשר לומר שלמעשה, המהפכה הצרכנית-הושלמה!

הלקוח הוא היהלום האמיתי

אנחנו ברויאלטי מאמינים שהלקוח הוא הנכס החשוב ביותר של החברה, הוא היהלום האמיתי בכתר של המותג. לכן, כל לקוח וכל לקוחה שנכנסת לרויאלטי נהנים משירות מלכותי. אנחנו ברויאלטי עושים הכל כדי שהלקוח תמיד יהנה מהאופנה הכי עדכנית, הקולקציות הכי טרנדיות ומהמותגים הכי נחשקים. בנוסף, בכל הנוגע ליהלומים אנחנו מקפידים שהלקוחות יקבלו את סטנדרט האיכות הגבוה ביותר:
תעודה גמולוגית לכל תכשיט יהלומים, אשר מעידה על טיבו ועל איכותו הגבוהה של המוצר.

תמיד בחזית העיצוב

המותג רויאלטי שם לעצמו כמטרה להציע ללקוחותיו את הקולקציות המקוריות והיפות ביותר ולשם כך, קברניטי החברה מבקרים כדרך קבע בתערוכות העיצוב הנחשבות בעולם, שואבים השראה, מתעדכנים באופנות הכי חמות ומביאים את כל מה שמיוחד בעיצוב העולמי ל-50 חנויות הרשת מנצרת בצפון ועד אילת בדרום.

טלפון: 03-5221162

קומת כניסה.

קומת כניסה

שתפו:

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
שינוי גודל גופנים
ניגודיות